Hisse Senetleri

2020 Temettü Verecek Hisseler Ve Tarihleri

Tüm Hisseler

Temettü, şirketin bir dönem içerisinde elde edilen kârından hisse sahiplerinin paylarını almasına denir. Borsada işlem gören şirketler; kâr paylarını nakit ve hisse senedi ya da nakit veya hisse senedi olarak dağıtabilirler.

Bu içeriğimizde sizler için 2020 temettü verecek hisseler ve tarihleri konusunda veri ve aynı zamanda bilgi paylaşacağız. Aşağıda yer alan hisselerin yapacakları ödemeler ve ödeme tarihleri; belirli nedenler ile değişebilir.

Temettü Verecek Hisseler 2020

Temettü verecek hisseler ve 2020 yılında temettü veren hisseler aşağıda yer alan tabloda detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Bu hisseye göz atarak, ne zaman ödeme alacağınızı görebilirsiniz.

2020 Yılında Temettü Veren Hisseler ve Tarihleri

KODTarihBedelli Oran (%)Bedelli Nom. Tutar (TL)Diğer (*)Bedelsiz IK Oran (%)
ADESE11.2.20201001.000,0000
AFYON16.4.20203001.000,0000
AKSA12.2.202000075
ALGYO25.2.2020000504,65
ARDYZ6.2.202000340
ARDYZ5.3.2020008,520
BUCIM10.2.202070,111.000,0000
CEMAS28.1.20201001.000,0000
DERAS7.1.202000110
DOKTA28.2.202073,541.000,0000
HUBVC28.2.2020501.000,0000
IZTAR21.1.20201001.000,0000
NUGYO18.3.20200043,90
ODAS21.1.2020103,571.000,0000
OLMIP5.2.2020200,971.000,0000
OYLUM28.2.20201001.000,0000
OZBAL28.2.2020-86,17-1.000,0000
OZBAL28.2.20201.446,481.000,0000
PAPIL7.1.2020005,770
RTALB30.1.20200013,570

 

Eğer listede hissenizin bulunduğu şirket ya da şirketler yer almıyorsa; 2019 verilerine göz atarak ne zaman ödeme alacağınız konusunda fikir edinebilirsiniz.

2019 Yılında Temettü Veren Hisseler ve Tarihleri

KODTarihBedelli Oran (%)Bedelli Nom. Tutar (TL)Diğer (*)Bedelsiz IK Oran (%)
AGYO30.1.2019501.000,0000
AKBNK3.1.2019302.500,0000
ALBRK9.12.2019501.000,0000
AYCES24.6.201949,191.000,0000
AYEN6.8.201962,241.000,0000
BNTAS1.2.20191001.000,0000
BOSSA18.2.201987,811.000,0000
CEOEM31.5.201900360
DENCM16.9.20191501.000,0000
DERAS27.6.201900440
DERIM24.9.20194002.000,0000
DGKLB21.2.20190028,70
DOGUB14.5.2019501.000,0000
ERBOS8.4.2019000283,14
FONET17.7.2019000122,22
FORMT18.10.201900025,66
GEREL14.2.201900032
GUSGR17.7.20191001.000,0000
HEKTS31.10.20192001000
IDEAS11.9.201900084,79
IHEVA1.7.2019109,021.000,0000
IHEVA27.8.2019-12,381.000,0000
IHLGM15.2.20191401.000,0000
IHLGM24.9.20190098,080
INTEM12.2.20193003.000,0000
ITTFH17.9.2019501.000,000125
KARSN14.11.2019501.000,0000
KATMR25.6.20192001.000,0000
KLNMA22.4.2019701.000,0000
KNFRT30.10.2019000400
MERKO31.10.2019008,60
MIPAZ15.2.201916,621.000,0000
NATEN8.8.201900360
NUGYO1.7.201900156,250
ODAS8.1.2019117,121.000,0000
OYLUM16.4.20190014,120
PAPIL6.12.201900230
PEKGY9.1.2019000143,67
PETKM19.6.201900028
POLHO20.3.2019000105
PRKAB29.11.201952,921.000,0000
RTALB15.8.201952,971.000,0000
SANKO8.7.201900011,11
SMART16.5.201900430
SMART11.6.2019004,350
SMART21.6.2019003,330
SMART5.12.2019002,780
TSPOR18.2.20192001.000,0000
TSPOR18.3.2019-21,21.000,0000
YKSLN14.11.201900290

Editörün Önerisi

Bir diğer Konut kredilerine yapılandırma olacak mı? başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün