Kredi Kartları

En Avantajlı Kredi Kartı

Kredi kartları, günümüzde en çok kullanılan ödeme araçlarından birisidir. En avantajlı kredi kartı aidatsız ve bol puan veren kartlardır. Kredi Kartları, kişilerin alışveriş yaparken ya da seyahat ederken nakit taşıma zorunluluklarını ortadan kaldırır. Türkiye’de hizmet veren bütün bankalar, aynı zamanda kredi kartı da sunmaktadır.

Kredi kartları, aynı bankaya ait olsa dahi birbirinden farklı ve avantajlı özelliklere sahip olabilir. Örneğin Bussines Kredi kartlarının yıllık aidatları oldukça yüksek olurken, yine aynı bankaya ait bir başka kredi kartı için aidat ödemek gibi bir zorunluluk bulunmayabilir.

Bu içeriğimizde kredi kartı başvurusu yapacak olan fakat, kredi kartları arasında en avantajlı kredi kartı seçimi yapmak isteyen kişiler için oluşturduk. Aşağıdaki kredi kartlarına göz atarak, size en uygun kartı seçebilirsiniz.

KREDİ KARTI AİDATI YASAL MI?

CEPTETEB Kredi Kartı

Türkiye Ekonomi Bankası, en avantajlı bankalardan birisidir. Cepteteb kredi kartı ile hafta sonları sinemaya indirimli gidebilir, kuaför ve restoranlarda  özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak, sınırsız sanal kart oluşturma özelliği de mevcut.

FinansBank Avantajlı Kredi Kartı

Nakit avans ve kredi kartı aidatı olmadan kredi kart sahibi olmak isteyen kişiler, Finansbank bankacılık ürünlerinden birisi olan Finansbank Fix Kredi Kartı alabilirler. Alışverişlerden toplanan para puanlar sayesinde indirimli ve hatta bedava alışveriş yapabilmenin yanı sıra, ücretsiz bir şekilde sınırsız sanal kart da oluşturabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart

Maximum kart, Türkiye’de en çok müşteri sayısına sahip olan kredi kartlarından birisidir. En avantajlı kredi kartı olarak nitelendirebileceğimiz Maximum kart, acil ihtiyaçlar için nakit avans özelliği ile kurtarıcı olmasının yanı sıra, yapılan alışverişlerden de Maxi puan kazanmanızı sağlamaktadır. Maxi puanlar ile alışveriş yaparken ödeme yapabilir, ya da kartınızda bulunan puanlar karşılıyorsa, alışverişiniz için herhangi bir ödeme yapmayabilirsiniz.

KREDİ KARTI AİDATI YASAL MI?

Enpara Kredi Kartı Avantajları

Enpara, masrafsız bankacılık olarak anılan ve bilinen bir bankadır. Sloganına yakışır bi şekilde, oldukça avantajlı olan Enpara, kullanıcılardan herhangi bir şekilde aidat almamaktadır. Bunun yanı sıra, diğer bankaların aksine aidat ödemesi yapmaktadır. Yani Enpara, kredi kartı kullanıcılarına yılda iki kere olmak üzere kredi kart aidatı ödemektedir.

Kredi Kartı Alabilmek İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

Kredi notunuz minimum 1.400 puan olmalıdır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün