Bankalar ve Krediler

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Emekli maaş promosyonu, maaşlarını kendi bankalarına taşıdıkları takdirde bankaların verdikleri ücreti ifade etmektedir. Emeklilerin 2023 yılına kadar taahhüt vereceği bankalar; buna göre belirli düzeyde ödemeler yapıyor. Emekli promosyon 2019 yılında 500 TL seviyelerindeyken; emekli promosyon 2020 yılında güncellenerek arttırıldı. Peki, hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Verecek?

Her banka, tercih edilebilmek adına farklı farklı promosyon ücreti vermektedir. Bu noktada en çok tercih edilen bankalar ise; kamu bankalarıdır.

Akbank Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Akbank, 31 Mart 2020 tarihine kadar Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaşını taşıyana 750 TL’ye varan promosyon verecek. Buna ek olarak; yıl sonuna kadar emekli vatandaşlara 350 TL değerinde chip para armağan edecek.

DenizBank Ne Kadar Promosyon Veriyor?

DenizBank, emekli maaşını taşıyan kişilere emekli maaş promosyonu veren bankalardan birisi. Denizbank promosyonu 675 TL ila 1000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Fakat promosyon alabilmek için 3 yıl boyunca maaşınızı Denizbank’tan almanız gerek.

İş Bankası Ne Kadar Promosyon Veriyor?

İş Bankası emekli promosyonu veren bir diğer özel bankadır. Türkiye İş Bankası, emekli banka promosyonu kapsamında 1.000 TL’ye varan promosyon ödemesinin yanı sıra, birçok avantajlı imkanlar da sunuyor. Yalnızca 3 yıl İş Bankasından Maaşlarını alma sözü veren kişilerin yararlandığı emekli promosyon ödemesi, 750 TL ila 1000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Ziraat Bankası Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Ziraat Bankası emekli promosyonu ödemelerinde; müşterilerine 500 TL ila 750 TL aralığında promosyon veriyor. Emekli maaş promosyonu olarak Ziraat Bankası ile beraber; bütün kamu bankaları aynı miktarda ödeme yapmakta.

Banka Promosyon Ne Zaman Ödenecek?

Milyonlarca emekli, banka promosyon ne zaman ödenecek? Konusunda detaylı bilgi sahibi değil. Banka ile sözleşme yapmanızın ardından geçecek olan 3 yıl içerisinde her yıl dönümünde düzenli olarak ödeme alabilirsiniz. Bu ödemeler; bankadan bankaya değişiklik gösterse de, genellikle tam bir yıl içerisinde tarafınıza ödenir. Bu nedenle net bir tarih açıklanmamakta, sizin sözleşme yaptığınız tarih baz alınmaktadır.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Ziraat Bankası emeklilik promosyonu; 500 TL ila 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

İhtiyaç kredisine nasıl başvurulur başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün